Magister kosmetologii, Instruktor Odnowy Biologicznej

Sabina Stubba-Wolska

Ukończyła studia medyczne na wydziale Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy uzyskując tytuł magistra kosmetologii. Jest również Instruktorem Odnowy Biologicznej, który to tytuł uzyskała studiując na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologii Estetycznej oraz Izby Kosmetologów. Z powodzeniem prowadzi od początku jego istnienia -2007r. Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Chantelle. Zaufanie jakim dażą ją klienci, zawdzięcza swojemu profesjonalizmowi, dążeniu do perfekcji oraz bezbłędnemu doborowi technik zabiegowych z jakimi zgłaszają się klienci.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach w kraju i za granicą, sympozjach i konferencjach z dziedziny medycyny estetycznej, co pozwala jej być wysokiej klasy specjalistą w tej dziedzinie.

Magister kosmetologii

Martyna Krajewska

Ukończyła kierunek Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Bydgoszczy. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w szkoleniach wiodących marek kosmetycznych i medycznych.

Specjalizuje się w onkokosmetyce – pielęgnacji i doborze terapii klientek onkologicznych. Od 2013r. posiada prestiżowy certyfikat z dziedziny podologii „Zdrowe Nogi”, ukończyła również szereg szkoleń medycznych tj. leczenie wrastających paznokci przy użyciu klamer rożnego typu, dobór i wykonywanie specjalistycznych ortez podologicznych, pobieranie materiału do badań mikologicznych, tym samym stając się ekspertem z zakresu pielęgnacji i leczenia chorób stóp.

Pracę kosmetologa wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegów jest są dla niej najważniejsze.

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem

Aleksandra Drewa

Studia na kierunku Kosmetologia ukończyła w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Jest również absolwentką Szkoły Kosmetycznej w Gdańsku.

Kosmetologia jest dla Oli nie tylko pracą, wkłada wiele wysiłku i emocji w indywidualne dobieranie odpowiednich zabiegów dla pacjentki, a następnie najwłaściwszej pielęgnacji domowej.

Niejednokrotnie jest ulubionym członkiem zespołu wśród naszych klientek, dzięki swojej otwartości, profesjonalizmowi oraz skrupulatności w wykonywanej pracy.

Dyplomowana kosmetyczka

Marta Słomska

Od 2008 roku jest czynna zawodowo stale podnosząc swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii.

Od lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do terapii chorób skóry. Ekspert w zakresie suplementacji diety w składniki kondycjonujące nie tylko urodę, ale też zdrowie. Z zapałem śledzi nowinki makijażu, a jej wyczucie, wizja i wrażliwość estetyczna czyni ją znakomitą wizażystką.

Jest również trenerką prowadzącą warsztaty wizażu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na aparaturach kosmetycznych i medycznych. Pracę kosmetyczki traktuje, jako pasję i hobby, w których się realizuje.

Dyplomowana kosmetyczka

Monika Kulla

Z kosmetologią związana od 2004r, tym samym odnajdując swoją wielką pasję w której doskonale się realizuje. Jest perfekcjonistką, co sprawia że dokładnośc wykonywanych zabiegów stawia na pierwszym miejscu.

Umiejetnośc słuchania oraz przemyślana analiza przypadków sprawia, że świetnie trafia w potrzeby swoich klientów, a zastosowane przez Monikę terapie przynoszą zamierzone efekty. Od kilku lat zajmuje się również zaawansowaną podologią, przynosząc ulgę i zadowolenie klientów zmagających się z problematyką dotyczącą stóp.

Nie zdarza się, aby klienci, którymi zajmuje się Monika decydowali się na zmianę osoby ich obsługującej.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, urody i Edukacji

Natalia Michniewicz

W 2010r. ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowie, urody i Edukacji z siedzibą w Poznaniu na kierunku kosmetologia z wynikiem bardzo dobrym. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach dotyczących nowości w dziedzinie kosmetologii i estetyki. Celująco ukończyła roczne studium MaestRia uzyskując tytuł specjalisty d/s Wizażu i Stylizacji.

Swoje umiejętności wielokrotnie wykorzystuje biorąc udział w różnych sesjach zdjęciowych i eventach branżowych. Posiada wiele pozytywnych cech takich jak cierpliwość, dokładność, skrupulatność a także duże poczucie estetyki co ułatwia jej pracę, a klientki czują się przy niej wyjątkowo.

W centrum Chantelle świetnie sprawdza się również w roli menagera. Realizuje wiele swoich pomysłów, dba o atmosferę w zespole, po to aby usprawniać pracę w naszym salonie.

Dyplomowany trycholog

Marcin Wolski

Oprócz praktyki trychologicznej prowadzi szkolenia dla trychologów, fryzjerek i kosmetyczek. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Z branżą trychologiczną związany od 2011r.

Pracę trychologa traktuje, jako misję pomocy osobom, które poszukują skutecznych rozwiązań problemów ze skórą głowy i włosów. Sukcesy terapii jakie zaleca swoim klientom zawdzięcza ogromnej wiedzy z dziedziny trychologii. Z wielką pasją i empatią wykonuje swoją pracę.

Oprócz studiów z kierunku trychologii, ukończył wszystkie prestiżowe szkolenia oraz regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach o tej tematyce, co sprawia, że jest wysokiej klasy ekspertem w swojej dziedzinie.

Lekarz, specjalista dermatolog - wenerolog

Robert Frąszczak

Jest lekarzem dermatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pacjentom służy nieprzerwanie od 2002 roku. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych nieustannie podnosi kwalifikacje oraz poziom umiejętności fachowych w zakresie dermatologii lekarskiej oraz estetycznej.

Stale uczestniczy w Sympozjach i Konferencjach Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W naszym gabinecie specjalizuje się w diagnostyce dermatologicznej jak również wykonuje zabiegi toksyną botulinową. Praktykę lekarska traktuje, jako powołanie i dobrodziejstwo pomocy swoim pacjentom.